Nasza oferta

Sprzedaż auta, oddanie go na złom lub na części to dla wielu osób spore przedsięwzięcie logistyczne, wymagające poświęcenia czasu, a nierzadko również pieniędzy, zwłaszcza gdy trzeba przetransportować niedziałający samochód we wskazane miejsce. Dlatego właśnie nasza firma postanowiła przejąć te wszystkie obowiązki i ułatwić życie swoim klientom.
Oferta naszego skupu obejmuje przede wszystkim zakup aut osobowych, bez względu na ich markę, rocznik czy przeznaczenie (skupujemy więc auta prywatne i firmowe) oraz dostawczych, których waga nie przekracza jednak 3,5 tony. Prócz tego zajmiemy się również skupem całych flot pojazdów obejmujących od kilku do nawet kilkunastu aut. Jeśli posiadacie Państwo auto zniszczone, uszkodzone w wypadku lub kolizji, którego przegląd techniczny już dawno stracił ważność lub ubezpieczenie OC wygasło dawno temu – takimi pojazdami również się zajmiemy, oferując za nie odpowiednią cenę.
Nasz skup to przede wszystkim wiele lat doświadczenia na rynku i doskonała znajomość branży, dlatego jesteśmy w stanie dokonać prawidłowej oceny każdego auta, bazując na dostarczonych przez Państwa danych. Oferujemy możliwość bezpłatnego i szybkiego dojazdu do klienta w celu takiej wyceny oraz zabrania i przetransportowania samochodu na własny koszt. Dzięki temu klient nie musi się martwić kompletnie o nic – po podpisaniu dokumentów o kupnie-sprzedaży dosłownie pozbywa się problemu z własnego podwórka, garażu lub miejsca parkingowego.
Bezpłatny dojazd obejmuje klientów z województwa pomorskiego; całego obszaru, niezależnie od tego, czy auto odbieramy z dużego miasta jak Gdańsk albo Gdynia, czy musimy pojechać gdzieś dalej – do Pelplina, Krynicy Morskiej, Człuchowa albo Lęborka. Swoim klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie transakcji – samochód możemy odebrać bezpośrednio spod Państwa domu lub umówić się w innym dogodnym miejscu. Oprócz tego zajmujemy się także świadczeniem pomocy drogowej oraz złomowaniem aut, co stanowi naturalne uzupełnienie naszej bogatej oferty usługowej.