Dlaczego My?

Nie jest łatwo sprzedać swoje ulubione auto, które towarzyszyło nam często przez pół życia – tym trudniejsze jest rozstanie się z nim, gdy zaczyna się coraz bardziej psuć, odmawiać posłuszeństwa lub nawet doznało poważnych uszkodzeń podczas zwykłej stłuczki. Przez wiele lat działamy na rynku skupu aut, dlatego jesteśmy doskonale świadomi faktu, z jakim sentymentem nasi klienci odnoszą się do swoich ukochanych pojazdów i jak ciężko przychodzi im się z nimi rozstawać. Staramy się więc, aby cała transakcja przebiegła sprawnie, co dotyczy przede wszystkim kwestii formalnych i technicznych.
Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję, że cała usługa i transakcja sprzedaży będzie wykonana w sposób profesjonalny, z zachowaniem norm obowiązującego prawa i spełnieniem wszystkich formalności. Jako nieliczni dojeżdżamy bezpośrednio do klienta na oględziny, wycenę oraz odbiór skupowanego pojazdu, niezależnie od jego gabarytów albo stanu technicznego. Skupujemy również auta powypadkowe, którymi wiele firm nie chce się zajmować lub dla których ich skup jest nieopłacalny. Dla nas pojęcie nieopłacalności nie istnieje.
Jeżeli zdecydują się Państwo na oddanie swojego samochodu do naszego skupu, możemy zapewnić nie tylko rzetelną wycenę auta, ale również płatność gotówką do ręki, bez zbędnej zwłoki. Działamy szybko – na terenie Trójmiasta możliwy jest odbiór auta nawet tego samego dnia – oraz niezawodnie, o czym świadczą setki klientów, którzy nam już zaufali i są z tej współpracy zadowoleni. Nasza oferta obejmuje samochody osobowe, firmowe, dostawcze (3,5t), auta powypadkowe, poleasingowe, nadające się tylko do kasacji, bez ważnych przeglądów, ubezpieczeń lub po prostu powoli niszczejące w garażach.
Zajmiemy się wszystkim: dokumentami, sporządzaniem umów, ich rejestracją i zgłoszeniem w odpowiednich urzędach, dojazdem do klienta, transportem auta, słowem – wszystkim, czym nasi klienci nie muszą się przejmować.