Autodiler skup aut Wrocław

Oferuje kupno każdego auta wyprodukowanego po 1996 r. – samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe. Auta starsze w dowolnym stanie technicznym ale także nowsze, zupełnie nowe i luksusowe. Interesuje nas każdy samochód.

Autodiler

Posiada także oddziały w takich miastach jak: Łódź, Katowice, Warszawa, Poznań, Kraków, Opole, Gorzów Wielkopolski, Piotrków Trybunalski oraz kilkunastu mobilnych przedstawicieli którzy dojadą w każde wskazane miejsce bezpłatnie i bez zobowiązań aby wycenić i odkupić samochód.

Tylko 3 Kroki

1. Wypełnij formularz wyceny i podaj podstawowe dane oraz adres e-mail 2. Po ok 1h sprawdź swojego maila – znajdziesz tam wiadomość od rzeczoznawcy oraz propozycję zakupu auta 3. Umów spotkanie w dowolnym miejscu – w naszej siedzibie lub u siebie w domu i sprzedaj auto odbierając od ręki całość gotówki.

Dlaczego sieć Autodiler

  • Autodiler to ogólnopolska sieć prowadząca skup aut na terenie całej Polski. Firma z bogatym doświadczeniem w skład której wchodzi kilkanaście spółek trudniących się obrotem pojazdami używanymi. W naszej firmie zatrudniamy profesjonalnych rzeczoznawców samochodowych którzy zawsze wycenią samochód szybko oraz adekwatnie do jego stanu i ceny rynkowej. Ponadto w Autodiler mogą Państwo zawsze liczyć na obsługę ze strony wykwalifikowanych pracowników z branży motoryzacyjnej którzy doradzą najlepsze rozwiązanie na sprzedaż samochodu używanego. Najważniejsze jednak, że auto jest sprzedawane w legalnie działającej firmie z doświadczeniem co gwarantuje bezpieczeństwo samej transakcji oraz legalność dokumentów.
  • Autodiler ostrzega – w ostatnim czasie w Polsce pojawia się coraz więcej ogłoszeń typu kupie każde auto, skup aut za gotówkę itp. – w większości są to ogłoszenia nie pochodzące od legalnie działających firm. Sprzedając samochód w taki sposób ryzykujesz dlatego zawsze upewnij się, że sprzedajesz auto legalnie działającej firmie która wystawi odpowiednią w pełni wypełnioną umowę kupna sprzedaży.

Oddział Wrocław

Skup aut, samochodów, autokomis
Ul. Zakładowa 16
50-231 Wrocław

Tel. 537 865 666

Godz. Otwarcia
Pon-pt: 9.00-18.00
Sob: 9.00-14.00
Przed przyjazdem prosimy Zawsze umówić spotkanie telefonicznie

Wyceń Auto Online