Autodiler skup aut Wrocław

Oferuje kupno każdego auta wyprodukowanego po 1996 r. – samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe. Auta starsze w dowolnym stanie technicznym ale także nowsze, zupełnie nowe i luksusowe. Interesuje nas każdy samochód.

Autodiler

Posiada także oddziały w takich miastach jak: Łódź, Katowice, Warszawa, Poznań, Kraków, Opole, Gorzów Wielkopolski, Piotrków Trybunalski oraz kilkunastu mobilnych przedstawicieli którzy dojadą w każde wskazane miejsce bezpłatnie i bez zobowiązań aby wycenić i odkupić samochód.

Tylko 3 Kroki

1. Wypełnij formularz wyceny i podaj podstawowe dane oraz adres e-mail 2. Po ok 1h sprawdź swojego maila – znajdziesz tam wiadomość od rzeczoznawcy oraz propozycję zakupu auta 3. Umów spotkanie w dowolnym miejscu – w naszej siedzibie lub u siebie w domu i sprzedaj auto odbierając od ręki całość gotówki.

Co kupujemy?

Autodiler prowadzi skup aut wszystkich marek, interesują nas także wszystkie modele. Naszej firmy nie należy mylić z firmami które kupują stare samochody nadające się do złomowania. Nasza działalność w głównej mierze opiera się na kupnie samochodów w dobrym stanie lub bardzo dobrym stanie technicznym. Jesteśmy w stanie odkupić każdy samochód – także auta prawnie nowe oraz luksusowe. Kupujemy każdy samochód wyprodukowany po 1997 r. – auta na chodzie i jeżdżące, ewentualnie do niewielkich poprawek blacharskich lub technicznych. Jeśli nie jesteś pewiem czy kupimy Twoje auto już teraz wypełnij nasz forumlarz WycenyOnline – nasz rzeczoznwca przygotuje dla Ciebie propozycję odkupu samochodu lub poinformuje gdzie możesz korzystnie sprzedać dany egzemplarz.

Oddział Wrocław

Skup aut, samochodów, autokomis
Ul. Zakładowa 16
50-231 Wrocław

Tel. 537 865 666

Godz. Otwarcia
Pon-pt: 9.00-18.00
Sob: 9.00-14.00
Przed przyjazdem prosimy Zawsze umówić spotkanie telefonicznie

Wyceń Auto Online